O nas

 Kancelaria Adwokacka adw. Remigiusza Gołębiowskiego działa z powodzeniem na polskim i zagranicznym rynku prawniczym od 2000 r. Zespół współpracowników Kancelarii tworzą zarówno młodzi, zdolni prawnicy, jak i doświadczeni adwokaci, od wielu lat zajmujących się doradztwem prawnym oraz reprezentacją sądową. Wykształcenie zdobywali na krajowych i zagranicznych uczelniach wyższych, doświadczenie oraz szlify zawodowe uzyskiwali praktykując w Polsce oraz poza jej granicami, głównie na terytorium Niemiec, Francji, Belgii i Holandii. Część prawników Kancelarii łączy pracę zawodową w branży świadczenia usług prawniczych z pracą akademicką, zapewniając stały kontakt ze światem nauki. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych kompetencji. W prowadzonej działalności wykorzystujemy dorobek polskiej i międzynarodowej myśli prawniczej oraz znajomość uwarunkowań pozaprawnych w zakresie prowadzonych przez nas spraw. Przy realizacji dużych projektów transgranicznych korzystamy z pomocy grupy wysoce wykwalifikowanych tłumaczy.

Prowadzący Kancelarię – adwokat Remigiusz Gołębiowski studia prawnicze ukończył z wyróżnieniem na Uniwersytecie Łódzkim. Kształcenie kontynuował na Uniwersytecie Warszawskim oraz odbywał staże i kwerendy naukowe we Francji oraz w Niemczech (m.in. w Tuluzie i Monachium). Aplikację adwokacką ukończył przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi, centralnym ośrodkiem pracy zawodowej obok Łodzi czyniąc Warszawę oraz Poznań. Kancelaria stale współpracuje z krajowymi uczelniami wyższymi oraz uniwersytetami zagranicznymi. Adwokat Remigiusz Gołębiowski legitymuje się biegłą znajomością języka francuskiego i rosyjskiego, w stopniu komunikatywnym włada językiem angielskim i niemieckim, a w zakresie podstawowym posługuje się językiem włoskim, hiszpańskim i norweskim.

Kancelaria dla Ciebie

Działania kierowane na osiągnięcie zamierzonych rezultatów

Wykwalifikowani prawnicy

Ponad 20 lat doświadczenia

Nasze osiągnięcia

Kierunkujemy nasze działania na osiągnięcie zamierzonych przez Klienta rezultatów, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, poufność, lojalność i rzetelność przy prowadzeniu powierzonych praw. Rękojmię naszych kwalifikacji mogą stanowić dziesiątki usatysfakcjonowanych Klientów indywidualnych, znaczących przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych, ośrodków naukowych i ośrodków badawczych.

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.